


Повітряний фільтр на Renault SCENIC III - Purflux A1314
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.- Код: A1314
- Опис: Повітряний фільтр
- Автомобіль: Renault SCENIC III
- Період: c 2009 г.
- Об'єм двигуна: 1.4 л; 1.6 л; 2.0 л.
- Виробник: Purflux
- Країна реєстрації бренда: Франція
- Розміри товару:
- Ширина [мм]: 193
- Висота [мм]: 69
- Довжина [мм]: 247
- Сумісність:
- MEGANE CC (EZ0/1_)
- MEGANE III COUPE (DZ0/1_)
- MEGANE III GRANDTOUR (KZ0/1)
- MEGANE III LIFTBACK (BZ0/1_)
- SCENIC III (JZ0/1_)
- GRAND SCENIC III (JZ0/1_)
- FLUENCE (L3_)
Фільтр повітряний є доступним, але якісним аналогом фільтра для встановлення на автомобілі марки Renault, Європейська якість за доступною ціною.
Повітряний фільтр слугує для подавання чистого повітря у двигун Вашого автомобіля. Наповнює двигун вашого автомобіля чистим повітрям, який вкрай необхідний у процесі згоряння палива. Фільтри очищають повітря від всіляких домішок, піщинок, пилу, комах, які можуть потрапляти в камеру згоряння з позашляховика.
Заміну повітряного фільтра автомобілів варто робити своєчасно та відповідно до сервісних рекомендацій автовиробника (не рідше ніж кожні 15 000 км — 20 000 км), тому що у міру того, як поступово відбувається зношування й повне забруднення повітряного фільтра, його загальний опір повітря, що проникає через нього, зростає пропорційно. Тому об'єм повітряної маси, який має надходити в двигун, невблаганно знижується. Так само суміш, яка в ньому міститься та має повністю піддаватися процесу блякнення, навпаки, починає збагачуватися. А це вже веде в помітніших наслідків: різкому зниженню рівня потужності двигуна, підвищеної прожорливості до споживаного палива, негативного насичення токсичними речовинами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | A1314 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Fluence |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Серія | MEGANE III (BZ0_) 2008- |
- Ціна: 500 ₴

